Samsung ProXpress SL-M4020ND Lazer Yazıcı (15.000 Sayfa Toner)

Merhaba sevgili okurlar;
Uzun bir aradan sonra tekrar sizlerle beraber efsane bir yazıcı ile damga vuran samsung m4020dn ile beraberiz.

Samsung M4020dn modelli yazıcının en gündem olan özelliği ise kutu içeriğinde 15.000 sayfalık bir toner ile çok makul fiyatlara satılmasıdır.
Bunun yanı sıra yazıcının performans olarak da sizlere orta segment üzerinde bir hizmet vermektedir.

Samsung M4020dn kısaca özelliklerinden piyasa değerinden sizlere ne kadar maliyet ne kadar performans sağlayacak hemen bununla ilgili bir özet geçip sizlerinde merakını yenmek istiyorum.

Yazıcımız kutu içeriğinde 15.000 sayfa toner ile geldiği için ev kullanıcıları yıllarca toner almadan çıktı alabilicek ve maliyeti çok ama çok alta çekecekdir. Sizlere en çarpıcı özelliklerini şöyle listelemek istiyorum:

Çarpıcı Özellikler

1.Dakikada 40 sayfa
2.Aylık 100.000 sayfaya kadar performans
3.Mobil baskı yeteneği( Apple AirPrint™; Mopria™ Sertifikalı; Mobil Uygulamalar; Samsung Cloud Print; Google Cloud Print™; PrinterOn Baskı )
4.Ethernet
5.Çift Taraflı Otomatik Baskı
6.163 gr. Kağıt desteği

Yukarıda bahsettiğim özellikler en çarpıcı ve işimize yarayan özellikleridir.Bunların yanında yazıcı fiyatı ise 700 TL olarak belirlenmiştir.
Samsung yazıcılardaki bu fiyat performans eğilimi ile alakalı çoğu kişinin bilmediği bir bilgiyi sizlerle de paylaşayım. Samsung lazer yazıcı bölümünü Hp satın aldı ve hem kendi hemde samsung modellerde hızlı bir fiyat/performans eğilimi gösterdi.

Yazıcı Fiyatı : 700 TL
Toner Fiyatı : 90 TL (Muadil 15.000 sayfa)
Kutudaki toner 15.000 sayfalıktır. Fakat satışlarda mutlaka 15.000 lik toner ile mi satılıyor dikkatlice kontrol edip alınız.

bunyamin
Author: bunyamin

bunyaminbunyamin Toplam 46 yazı
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara


Open chat