HP PageWide Pro 477dw Bitmeyen Kartuş Sistemi Hakkında Herşey

Merhaba sevgili okurlar,
Bugun sizlerle paylaşacağım şuanda matbaların vazgeçilmez efsane yazıcısı olan HP PageWide Pro 477dw çok fonksiyonlu yazıcısını anlatacağım.Bu yazıcının en güzel özelliği lazer yazıcılardakı gıbı aynı görüntüyü hızlı sekılde kağıda aktarmasıdır.Bu yazıcılar dakikada 70 sayfalara kadar çıkan yazıcılardır.

Yazıcımızın yüzelsel özelliklerini bakarsak wifi-ethernet-tarayıcı-fax gibi tüm özellikleri mevcuttur.Bu özelliklerin yanısıra eğer bu yazıcıyı bitmeyen kartuş sistemi takmayarak kullanacaksanız sarf malzeme masrafının altında sıkıntılar yaşarsınız.

Yazıcıya tank sistemi bağlarken dikkat edilmesi gereken unsurlar:

1.Yazıcı ile gelen setup kartuşlarına hayatınız pasına saklıyoruz ve ilk kurulumunu onlarla yapıyorsunuz.
2.Yazıcı setup kartuşlarının içerisinde orjinal hp pigment mürekkep var eğer siz farklı bir murekkep kullanacaksanız orjinalleri içinden boşaltıp kullanacağınız murekkebi doldurup kurulum yapınız.
3.Yazıcı setup kartuşları ile kurulum yapmadan eğer kartuşlara bir zarar verirseniz yazıcınız çöptür.
4.Yazıcı yetkili servise gideceği zaman sistemi sökmeden göndermeyin yoksa bir daha hiç bir yazıcınız servise sokulmaz.

Önemli Not: Yazıcı ile beraber gelen setup kartuş yani kurulum kartuşları ile kurulum yapmaz ve kartuşlara işlem yaparken çiplerine zarar verir ve sorun yaşarsanız hp türkiye size yeni setup kartuş sağlayamacağı gıbı yazıcı garanti kapsamına sokulamamaktadır.Tecrübe İle Sabittir.

bunyamin
Author: bunyamin

bunyaminbunyamin Toplam 46 yazı
Yorumlar (2 yorum)
repression
repression Cevapla
- 05:46

That is very interesting, You’re an overly professional blogger. I’ve joined your feed and stay up for in search of extra of your wonderful post. Additionally, I have shared your site in my social networks!

    bunyamin
    bunyamin Cevapla
    - 10:32

    Thank you

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara


Open chat
Powered by