Brother T300 Serisi İnceleme

Merhaba sevgili okurlar;

Bugun sizlerle brother t300 modeli olan cihazımızı inceleyeceğiz.Cihazımızın en öenmli yanı diğer yazıcılara oranla cok fazla dayanıklı bileşenlerden yapılmasıdır.Yazıcıların ağırlığından az çok içerisindeki malzemeyi anlayabilirsiniz.

Brother T300 alttan kasetli ve kendinden tanklı sistem ile beraber piyasada bulunmaktadır.Artık eski model diyebiliriz çünkü t310 serisini çıkardı.T310 ile T300 arasındaki tek fark Siyah mürekkep yerine pigment mürekkep konmuştur.Bunun sebebi ise fotoğraf baskısının kalitesini arttırabilmek içindir.Diğer bir fark ise T300 den dakikada yazdığı sayfa sayısı olarak belirtilen rakamda sadece 1 sayfa gibi bir fark vardır.

Brother T300’ün diğer bi ayrıcalığı ise panel yazılarının bulunduğu parçanın çıkarılıp takılabilir olması.Firma’nın kullanılan ülkelere ve müşterilerine verdiği değer belli oluyor.Bu çıkarılır parçanın aynısını türkçe hali ile yapıp kutu içeriğine koymuştur.Hem Dil ayarını türkçe yapabiliyoruz hemde modül ü türkçe yapıyorsunuz.Hiç bir şekilde sorun yaşamıyorsunuz iletişim konusunda.

Brother T300 de epsondaki gibi baskı kafalı yazıcıdır.Kartuş içermez.Epsona oranla tecrübelerimizde gördükki Brother marka kendinden tanksız kartuşlu olan yazıcısında sistem birebir aynıdır sadece kartuş sistemi vardır.Müşterimiz bu cihazdan 100.000 sayfa çıktı almıştır.ve bakım yapıldı kullanıma devam etti.

Brother kendinden tanklı yazıcıların en sağlamlarındandır.En az arızalan yazıcılardan da biridir.Bu çok büyük bir fark yaratıyor çünkü cihazı kullanırken size arıza çıkarmıyor ve ekstradan masraf çıkarmıyor.

Brother her yazıcısını gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

bunyamin
Author: bunyamin

bunyaminbunyamin Toplam 46 yazı
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara


Open chat