Brother DCP-T310 Tanklı Yazıcı İncelemesi

Merhaba sevgili okurlar;
Bugün sizlere anlatacağım yazıcımız şuanda piyasada fiyatı ile satış anlamında hızlı bir şekilde ilerleyen Brother DCP-T310 Serisi yazıcımızdır.Bu yazıcımızın bir eski modeli ise T300 olarak biliniyor.

Brother DCP-T310 serisi cihazın kendisinin bir önceki serisinden olan T300 modelinden en büyük farkı siyah mürekkep yerine pigmen siyah mürekkep konmasıdır.Pigment mürekkep koyarak hem fotoğraf çıktılarında hemde normal çıktılarda daha iyi çıktı kalitesine ulaşmata.

Brother DCP-T310 eski serileri ile aynı teknoloji olan baskı kafası dediğimiz yani kartuş olamayan sistemi kullanmaktadır.Daha önceki epson makalelerimde de paylaştığım gibi baskı kafalı yazıcılar her zaman kartuşlu yazıcılara oranla daha verimli çalışmaktadır.

Brother DCP-T310 şuanda piyasada fiyat performasn olarak önümüze gelmektedir. Tarama-Forokopi-Yazıcı özelliği olan ve kasetli sistem dediğimiz kağıt beslemesi bulunmakta.Benim için en önemli kısmı ise yazıcımızın tank bölümünün kasasının içerisinde bulunması ve çarpma vs gibi darbelerde epson gibi yandan düşme kopma gibi bir durum söz konusu değil.Epson yazıcılara oranla malzeme kalitesi daha iyidir.

Şöyle bir genel özelliklerimizi yazalım:

Yüksek baskı hızı
12/6 ipm^ baskı hızıyla, iş yerinizdeki verimliliği arttırır, böylece az zamanda daha fazlasını yapabilirsiniz. Profesyonel raporlardan etkileyici broşürlere kadar, doğru izlenimi yaratacak güçlü iş materyallerini güvenle oluşturabilirsiniz.

Etkin kağıt kullanımı
Farklı kağıt boyutları için ayarlanabilen 150 sayfa kağıt çekmecesi ile çeşitli yazdırma işlemlerini gerçekleştirebilir, aynı zamanda tek sayfa elle besleme yuvası ile farklı kağıt türlerini kolayca işleme alabilirsiniz.

Her baskıda tasarruf edin
Brother’ın Ultra Yüksek Verimli Mürekkep Şişeleri ile sayfa başı baskı maliyetinizi düşürün. Siyahta 6.500** sayfaya ve renklide 5.000 sayfaya kadar baskı sunan uygun fiyatlı orijinal mürekkebimiz yazıcınızın daha uzun ömürlü olmasını ve böylece uzun vadede daha fazla tasarruf etmenizi sağlar.

Hızlı ve kolay mürekkep doldurma
Orijinal tank sistemi önden erişimli ve şeffaf kapaklı bir tasarıma sahiptir. Bu etkin bir şekilde yerden tasarruf sağlar ve ne kadar mürekkep kaldığını kontrol etmeyi kolay hale getirir. Kullanıcı dostu tasarımı sayesinde mürekkep dolumu yaparken akma ve bulaşma gibi sorunlarla karşılaşmazsınız.

Verimli kullanım
Tek satır LCD ekranı ve tuş takımı ile tüm menü seçeneklerini tek seferde görüntüleyebilir ve fonksiyonlar arasında kolayca gezinebilirsiniz. Kullanıcı dostu hata mesajlarını görüntüleyebilir ve baskı işlemlerinde gecikmeye sebep olmanda ekran üzerinden kolay çözüm ipuçlarına ulaşabilirsiniz.

bunyamin
Author: bunyamin

bunyaminbunyamin Toplam 46 yazı
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara


Open chat